PI Studio Design

Magdalena Czerwińska

PInCASSO

Jest słoneczny, wiosenny weekend. Właśnie wróciliśmy całą rodziną do domu.
Dzieci wesoło wbiegają do domu, a my z mężem wnosimy torby z zakupami, mając przed sobą perspektywę kulinarnej przygody.
Podczas, gdy ja zapełniam szuflady oraz lodówkę zakupionymi produktami, mój mąż przygotowuje mi pysze latte, korzystając z wbudowanego ekspresu ciśnieniowego. W międzyczasie wstawiamy wodę na makaron, a świeże warzywa lądują do zlewu. Nie zapominając o kluczowym dodatku do posiłku, wino chowamy do chłodziarki, aby nabrało odpowiedniej temperatury. Następnie dzielimy między sobą zadania: dzieci rozstawiają talerze i sztućce, mąż przygotowuje sos do makaronu, a ja idę zerwać zioła z naszego zimowego ogrodu, w którym mieści się jadalnia. Możemy usiąść do stołu. Miła konwersacja podczas obiadu sprawia, że tracę poczucie czasu i prawie zapominam o babeczkach, które przygotowałam na deser. Na szczęście piekarnik przypomniał mi, że są już gotowe!
Kuchnia dla nas to centrum życia rodzinnego i towarzyskiego. Jest ona nie tylko ergonomiczna, ale jej forma oraz kolorystyka cieszy oko i sprawia, że możemy być jeszcze bliżej natury i bliżej siebie.
Kuchnię PinCASSO zaprojektowałam w oparciu o naturalne materiały z akcentem delikatnego różu oraz zabawę z geometrią. Inspiracją były prace jednego z najwybitniejszych artystów XX wieku – Pablo Picasso.

Magdalena Czerwińskas favourite Electrolux product is the SensePro Combination Oven with Steamify

Share your great design with friends