Wizualgroup

Dorota Jańczyk-Wąsik

Kuchnia z elementem drewna i różu

„Funkcjonalna kuchnia to kuchnia, która daje swobodę i przyjemność z jej użytkowania.” I tego właśnie oczekuję od sprzętów AGD.

Gotowanie w kuchni powinno być intuicyjne, a płyta indukcyjna czy piekarnik powinien „myśleć” i „przewidywać” co się może wydarzyć. Tak zaprojektowane zostały płyty Electrolux SensePro®, SenseFry® and SenseBoil® oraz piekarnik Electrolux SensePro ze Steamify.

Sprawiają, że gotowanie to przyjemność a nie przykry obowiązek a ich funkcje pomagają użytkownikowi w przygotowaniu idealnych potraw nawet jeśli nie jest miłośnikiem gotowania.

Kuchnia to życie. Tu dzieje się wiele a sprzęty muszą sprostać tym wymaganiom niezależnie kto w tej kuchni jest szefem. Nie ma znaczenia czy jest to pani domu, która z niczego robi potrawy godne Masterchef’a czy singielka, która dopiero zaczyna przygodę z gotowaniem. Ważne by sprzęt nadążał za jej potrzebami by nie bała się eksperymentować. Dzięki funkcji płyty indukcyjnej SenseBoil® nie będzie bać się, że nie dobiegnie do garnka i woda rozleje się po całej płycie a piekarnik SensePro ze Steamify poprowadzi ją krok po kroku tak, by potrawy za każdym razem były idealne.

Dorota Jańczyk-Wąsiks favourite Electrolux product is the SensePro Combination Oven with Steamify

Share your great design with friends